Menu

Internetowa baza danych getta warszawskiego

Aktualności

DALEJ JEST NOC - na Warszawskich Targach Książki


20 maja o godz. 15.00 zapraszamy na PGE Narodowy na Warszawskie Targi Książki na spotkanie z prof. Barbarą Engelking i książką "Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski"
 

DALEJ JEST NOC - spotkanie z książką i autorami w LUBLINIE


Zapraszamy do Lublina. 26 maja o godz. 17.00 w Ośrodku "Brama Grodzka - Teatr NN" o książce "Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski" opowiadać będą Dariusz Libionka i Alina Skibińska
 

DALEJ JEST NOC - spotkanie z książką i autorami w KRAKOWIE


24 maja o godz. 18.00 wspólnie z Muzeum Historycznym Miasta Krakowa zapraszamy na spotkanie z dr hab. Dariuszem Libionką, Karoliną Panz oraz Dagmarą Swałtek-Niewińską wokół książki "Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski"
 

DALEJ JEST NOC - spotkanie z książką i autorkami w ŁODZI


22 maja o godz. 18.30 zapraszamy wspólnie z Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi oraz Centrum Badań Żydowskich Uniwersytetu Łódzkiego na spotkanie z prof. Barbarą Engelking, Aliną Skibińską i dr hab. Anną Żapalec wokół książki "Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski"
 

DALEJ JEST NOC - spotkanie z autorem i książką w BIELSKU-BIAŁEJ


21 maja o godz. 17.00 zapraszamy wspólnie z Klubem "Tygodnika Powszechnego" w Bielsku Białej i Książnicą Beskidzką na spotkanie z prof. Dariuszem Libionką wokół książki "Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski"


subskrybuj
NEWSLETTER