Centrum Badań nad Zagładą Żydów - Najnowsze pozycje w Bibliotece Świadectw Zagłady

Menu

Internetowa baza danych getta warszawskiego

Aktualności

Alina Skibińska i Jakub Petelewicz opowiadają o DALEJ JEST NOC


Alina Skibińska (autorka opracowania o powiecie biłgorajskim) i Jakub Petelewicz (sekretarz naukowy oraz wydawca publikacji Centrum) opowiadają o kulisach pracy w projekcie badawczym i przygotowania książki "Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski"
 

DALEJ JEST NOC - spotkanie z książką i redaktorami tomu w WARSZAWIE


Zapraszamy w Warszawie, 20 czerwca o godz. 19.00 w Centrum Premier Czerska 8/10 o książce "Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski" rozmawiać będą prof. Barbara Engelking i prof. Jan Grabowski
 

DALEJ JEST NOC - na Warszawskich Targach Książki


20 maja o godz. 15.00 zapraszamy na PGE Narodowy na Warszawskie Targi Książki na spotkanie z prof. Barbarą Engelking i książką "Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski"
 

DALEJ JEST NOC - spotkanie z książką i autorami w LUBLINIE


Zapraszamy do Lublina. 26 maja o godz. 17.00 w Ośrodku "Brama Grodzka - Teatr NN" o książce "Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski" opowiadać będą Dariusz Libionka i Alina Skibińska
 

DALEJ JEST NOC - spotkanie z książką i autorami w KRAKOWIE


24 maja o godz. 18.00 wspólnie z Muzeum Historycznym Miasta Krakowa zapraszamy na spotkanie z dr hab. Dariuszem Libionką, Karoliną Panz oraz Dagmarą Swałtek-Niewińską wokół książki "Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski"
 


subskrybuj
NEWSLETTER